Search
Close this search box.

RAXODO Gerard’s krēms limfodrenāžai Liepājā, Rīgā, Ādažos un Usmas SPA

Šodien pastāstīsim par RAXODO!

Tas ir Gerard’s krēms  limfodrenāžai, kuru izmantojam doktorātos Liepājā, Ādažos, Rīgā un Usmas SPA.

Raxodo raksturojums un indikācijas:

30–40 gadu vecumā audiem sāk zust tonuss, dehidratācijas process paātrinās, un parādās tā saucamā “ķirzakas āda”: sausa, un šķeldota. Jūs jūtaties it  kā peldaties savas ādas iekšpusē, roku un augšstilbu, vēdera un sēžamvieta kļūst ļengana! Nekad nav par vēlu, bet, lai mitrinātu, izlīdzinātu un tonizētu, ir jārīkojas gan virspusēji, gan dziļāk, izmantojot trīskāršas darbības līdzekļus. Gerard’s Raxodo ir mitrinošs, elastīgs, nostiprinošs un pretnovecošanās ķermeņa krēms, kas padara ādu samtainu un sniedz tūlītēju labsajūtas sajūtu,ļoti labi uzsūcas. Lielisks arī tonusa profilaksei.

Nav vēlams lietot grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā.

Var lietot arī mājas apstākļos: katru dienu pēc vannas vai dušas uzklāt uz viegli mitras ādas ar vieglu masāžu, kur sausie plankumi ir redzamāki. Tas ātri uzsūcas  un neatstāj eļļainas pēdas.

Aktīvās sastāvdaļas: Lavandas eļļa; Kviešu asnu olbaltumvielas; Citronu ēteriskā eļļa; Salvijas ēteriskā eļļa; Kumelīšu ēteriskā eļļa; Jojobas eļļa; C vitamīns; Žeņšeņa eļļa.

Ekselents rezultāts ieziežot ķermeni ar RAXODO ,ietinoties plēvē un vismaz 30 minūtes paguļot  mūsu pareizajā 12 kameru limfodrenāžā.

Dāvanu kartes, konsultācijas un pieraksts uz lāzerepilāciju, kalibrētu limfodrenāžu, ķermeņa un sejas skulpturēšanu ar ultraskaņu un radiofrekvenci, triecienviļņa terapiju, sejas tīrīšanas un kopšanas procedūras,vakuumasāžu, mikronīdlings pieejams pa tālruni:

Tālr. ☎️25 66 85 02

Rīgā, Vienības gatvē 51 *Bezmaksas autostāvvietas pie doktorāta un LOR klīnikas, pāri ielai pretī doktorātam, Telts un Robežu ielās.

Liepājā ,Kuršu ielā 18 , pieraksts☎️ 28 30 80 65,

Ādaži ,Gaujas iela 13/15 2.stāvs 1.kab. pieraksts īsziņā ☎️ 25 66 85 02

Usmas SPA ,Priežkalni, Usmas pagasts ☎️ 26 334 500

www.atikesdoktorats.lv

Dr.Laila Atiķe