Par mums

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “L. Atiķes doktorāts” dibināta un reģistrēta komercreģistrā 2002. gada 25. martā. Doktorāta struktūru veido divas sertificētas medicīnas iestādes “Doktorāts” un “Medicīnas diagnostikas Laboratorija”.

“Doktorāts” atrodas Pļavu ielā 6, kur pacientus pieņem dr. Atiķe. Darbojas dažādas komisijas (transporta līdzekļu vadītājiem, ieroču nēsātājiem un darbinieku profilaktiskās apskates), tiek izsniegtas psihiatra, narkologa u. c. izziņas, kā arī veiktas dažādas medicīniskas manipulācijas. Šeitatrodas arī ārstu speciālistu kabineti.

“Medicīnas diagnostikas Laboratorija”, Kuršu ielā 18, vairāk kā 400 m2 platībā, kur izvietota radioloģijas, ultrasonoskopijas un klīnisko izmeklējumu nodaļas. Šeit izvietota moderna laboratorija, digitālā rentgena iekārta, trīs ultrasonogrāfijas iekārtas, lāzerepilācijas, triecienviļņa terapijas, limfodrenāžas, holtera monitorēšanas u. c. medicīnas iekārtas kā arī ģimenes ārstu prakses un ārstu – speciālistu kabineti.

Abas iestādes atrodas pašā Liepājas centrā, aptuveni 200 metrus viena no otras. Blakus atrodas visa veida sabiedriskā transporta pieturas, tai skaitā rajona, ir ērta piebraukšana un novietošana individuālajiem transporta līdzekļiem. Laika gaitā uzņēmums ieguvis atpazīstamību un pacientu atzinību ar plašo pakalpojumu klāstu, to kvalitāti un iespējām griezties pie dažādiem speciālistiem. SIA “L. Atiķes doktorāts” darbojas primārajā un sekundārajā ambulatorajā veselības aprūpē, veiksmīgi apvienojot maksas medicīnu, sadarbību ar veselības apdrošināšanas kompānijām un valsts garantēto medicīnisko aprūpi (līgums ar VNC nodrošina pacientam, ar ģimenes ārsta nosūtījumu, valsts apmaksātu izmeklējumu). Šobrīd to pamatoti var uzskatīt par vienu no lielākajām privātajām ārstniecības iestādēm Kurzemē. Mēs cenšamies darbā izmantot mūsdienīgus risinājumus un ES sniegtās iespējas. Pacientiem piedāvājam plaša spektra ambulatoros medicīnas pakalpojumus, izmantojot modernas iekārtas un mūsdienīgu tehnisko nodrošinājumu. Izmeklējumu rezultāti glabājas serverī “DataMed” sistēmā, pacientam vai viņa ārstējošajam ārstam, izmantojot individuālu paroli, iespējams piekļūt izmeklējumiem jebkurā vietā pasaulē.

Laika gaitā izveidojusies sadarbība ar tādiem veselības aprūpē strādājošiem uzņēmumiem kā “Dr. Mauriņa vēnu klīnika”, “Lāzermedicīnas klīnika”, “ArborMedical korporācija”, ” Centrālā Laboratorija” u. c.

Mūsu mērķis – sniegt kvalitatīvus un mūsdienīgus diagnostikas izmeklējumus ikvienam pacientam. Nu jau vairāk kā trīspadsmit gadus uzņēmums atrodas nepārtrauktā izaugsmē un aktīvi paplašina savu nišu medicīnas pakalpojumu tirgū, patreiz ik dienu apkalpojot aptuveni 200 pacientus.