Search
Close this search box.

Lāzerepilācija

TRIJU SPĒKS

Ierobežota PLATĪNA kolekcija

„Triju dažādu viļņu garumu kombinācija nodrošina lielāku efektivitāti un vislabāko aptvērumu, jo vienlaicīgi iespējams sasniegt dažādus anatomisko struktūru dziļumus. Pirmo reizi tik visaptverošu terapiju iespējams izpildīt ar tikai vienu ierīci.”

Džozefs Lepselters (Joseph Lepselter), „Alma Lasers” viceprezidents klīniskajos jautājumos

Strādājam ar pasaulē jaunāko lāzerepilācijas aparatūru

ALMA Soprano Platinum Ice un Alma Soprano ice . Tā ir vienīgā metode,kas iznīcina matu sīpoliņu. Lāzerepilācija pilnībā atbrīvo no lieka apmatojuma padusēs, bikini zonā, uz rokām, kājām uz sejas, kakla, krūtīm,sēžas rajonā,pirkstiem,kakla ,…izņemot deguna matiņus.Likvidē arī ieaugušo matiņus . Tā nav fotoepilācija vai fotolāzerepilācija ,kur mata sīpoliņu tikai iemidzina uz 2-3mēnešiem un tie atkal aug kā auguši Alma lāzerepilatora efektivitāte ir pārbaudīta daudz gadu klīniskos pētījumos.Ir pierādīts ,ka lāzers nekrotizē mata sīpoliņu.

Lāzerepilācijas metodes būtība
Lāzera diode izstaro gaismu, ko absorbē mata folikulā (mata saknē) esošais pigments – melanīns. Lāzers darbojas tikai sekundes tūkstošdaļu, bet impulsa ilgums ir pietiekams, lai gaismas enerģija tiktu pārvērsta siltumā, kas rada folikula termisku bojājumu. Šī siltuma iedarbība pilnīgi to iznīcina. Mata saknē esošais pigments melanīns absorbē lāzera enerģiju, un termolīzes rezultātā salīmē mata folikulu. 1-2 nedēļu laikā matiņi atmirst un izkrīt, bet sklerotizētais folikuls pamazām uzsūcas. Lāzers iedarbojas tikai uz nobriedušiem folikuliem, taču pēc 4-6 nedēļām (atkarībā no matu tipa ) parādās jauni matiņi, kas epilācijas procedūras laikā atradās miera fāzē. Aktīvi vienlaicīgi ir 15-20{454a9d92f0bc641f853b01e8b6dd6e6717714827c6662822646200329c1d38d6} mūsu matiņi.

Matu augšanā izšķir 3 fāzes :
1.anagēna fāze – aktīvā augšana, kas raksturojas ar augstu metabolisko aktivitāti, ātru šūnu dalīšanos matu somiņā
2.katagēna fāze – pārejas fāze,kas ilgst apm.2-4 nedēļas, kad notiek matu folikula degradācija un pāreja miera fāzē
3.telogēna fāze – miera fāze , kura ilgst apm. 2-5 mēnešus
Tāpēc tie jālikvidē nākamajā lāzerepilācijas procedūrā. Pēc katras lāzerterapijas matiņu skaits sarūk apmēram par ceturtdaļu vai piektdaļu. Ataugušie matiņi ir gaišāki, plānāki, mīkstāki, trauslāki un mazāk pamanāmi,bieži tie izkrīt pat nepamanīti. Lāzerepilācija ir vienīgā un visefektīvākā metode ieaugušo matiņu ārstēšanā un likvidēšanā.
Kursā ir 6-10 procedūras ar 6-8 nedēļu intervālu. Apmēram 3-9 mēnešu periodā -lāzerepilāciju vienu reizi nepieciešams atkārtot. Līdz nākamajai procedūrai ataugušos matiņus nedrīkst iznīcināt ar epilācijas metodēm, kuru laikā tos izrauj. Šinī periodā reto matiņu likvidēšanai jāizmanto tikai skūšanas metode.Lāzerterapijas efekts atkarīgs no ādas un apmatojuma krāsas. Metode nav piemērota sirmu matu iznīcināšanai. Lāzerepilācija netiek veikta, ja ir iestājusies grūtniecība, ir akūta ādas infekcija, epilepsija, ļaundabīga saslimšana akūtā fāzē.

Lāzerepilācijas procedūras norise
Pirms lāzerterapijas iepriekšējā vakarā matiņi ir jānoskuj līdz ādas līmenim.Pēc vaksācijām jāpaiet 3-4 nedēļām.Procedūras laikā speciālists epilējamajai vietai uzsklāj speciālu atdzesētu gēlu un pēc tam apstrādā to ar lāzeru.

Procedūras laikā pāri apmatojuma skartajiem ādas rajoniem  velk aparāta uzgali, caur kuru plūst lāzera stars. Lāzera impulsa jaudu izvēlas atbilstoši klienta ādas un matiņu īpatnībām. Procedūras laikā matiņi netiek izrauti, tie turpina augt un, apmēram, divu nedēļu laikā izkrīt. 3. –7. dienā pēc procedūras var šķist, ka mati ataug, bet tie ir apstrādātie mati, kas izkritīs.

Lāzerepilācijas procedūra ar ALMA ir nesāpīga.Intīmās zonās –bikini,starpene procedūras  laikā var būt  jūtamas vieglas, durstošas sajūtas, kas ātri pāriet.  Lāzera aparātam ir pašatdzesēšanas sistēma.Lāzerepilācijas procedūras ilgums atkarīgs no epilējamās zonas lieluma — tā var ilgt no 5–60 sekundēm uz sejas un  līdz divām stundām uz kājām visā garumā. Dienu, bet ne ilgāk, var būt neliels ādas apsārtums, pietūkums – tā ir normāla reakcija uz lāzerprocedūru.

Ierobežojumi pirms un pēc lāzerepilācijas procedūras

Matiņi pirms procedūras ir jānoskuj vai jānogriež.  3-4 nedēļas pirms procedūras matiņus nedrīkst izraut ar vasku, pinceti vai epilatoru, jo tad lāzers tos neuztvers. Pirms un pēc  procedūras 3- 4 dienas nedrīkst sauļoties, apmeklēt solāriju un lietot paštonējošos krēmus.

Vasarā uz atklātajām ķermeņa vietām lietot krēmus ar aizsargfiltru pret saules ultravioleto starojumu 30-50 (SPF).Trīs dienas atturēties no pirts, baseina un masāžas apmeklējuma.   2–3 dienas nelietot spirtotus losjonus, kairinošus dezodorantus un neveikt pīlingu.

Protams, lāzerepilācija nenovērš pastiprināta apmatojuma augšanas cēloni (olnīcu, virsnieru, postklimaksa fizioloģisko funkciju palēlināšanās u.c.), taču tā ļauj efektīvi apturēt matu folikulu augšanu un attīstību. Vairumā gadījumu hirsūtisma (pastiprināta apmatojuma veidošanās) ārstēšanai medikamentozā korekcija nav nepieciešama, bet ar lāzerepilāciju dažu seansu laikā var pārtraukt matiņu augšanu. Dažreiz pirms epilācijas nepieciešama ginekologa vai endokrinologa konsultācija laicīgai hormonatkarīgu iekšējo orgānu audzēju diagnosticēšanai.

Mūsu lāzeru izmantojam arī pusaudžu pumpu acne vulgaris  un pieaugušo pumpu acne tarda  ārstēšanā.

Foto pirms un pēc lāzerepilācijas


Dāvanu kartes, konsultācijas un pieraksti uz lāzerepilāciju 28 30 80 65 Liepāja, Kuršu ielā 18