Search
Close this search box.

Ķermeņa skulpturēšana ar ultraskaņu Alma Accent Prime vienīgā baltijā

Vairs nav jālido uz Ņujorku, Milānu vai Jeruzalemi. Viss ir tepat –Rīgā, Dr.Atiķes doktorātā. Vienīgā iekārta Baltijā Alma Accent Prim.
Piedāvājam ķermeņa skulpturēšanu, taukšūnu škelšanu ar inovatīvu un ar zinātniski pētītām un pamatotām metodēm – ultraskaņu (US) un kolagēnu stimulējošu metodi- radiofrekvenci (RF) .
US šķeļ taukšūnas, kuras vairs neatjaunojas, palīdz tikt galā ar nevēlamiem tauku izgulsnējumiem. Mēs strādājam, lai samazinātu ķermeņa apkārtmēru nevis svaru.
Ar šīm mūsdienīgajām procedūrām jau tagad ir iespējams maksimāli attālināt plastikās operācijas un dažādas citas invazīvas procedūras.

Kas ir invazīvas procedūras?
Tās ir procedūras, kur kaut ko dur, griež, šuj utt. Tās ir tās kur iespējams pārnest C un B hepatītu, HIV un citas infekcijas.
Ultraskaņu un radiofrekvenci estētiskajā medicīnā lieto jau 15 gadus. Alma Lasers ir patentētā aukstā ultraskaņa jeb share wave, kas sašķeļ tauku šunas līdz 2 cm dziļumā, padarot tās funkcionēt nespējīgas. Sašķeltie tauki tiek uzsūkti asinsritē un ar limfas palīdzību tiek izvadīti no organisma, tie neatjaunojas.
Pētījumos pierādīts, ka šīs metodes nebojā citus audus, asinvadus, nervus un ādu. Latvijā pārsvarā strādā ar US, kas iet ādā tikai 1 cm, bet mūsu aparatūra sašķeļ taukšūnas pat 2 cm dziļumā. Ādā 1cm dziļāk tas ir ļoti nozīmīgs rādītājs.

Mūsu iekārtas uzgaļu komplekts ļauj apstrādāt vaigus, pazodi, rokas, kājas, vēderu un muguru. Neveicam klientiem, kuri ir ļoti jūtīgi uz US, jo tā rezonē ķermenī.
Mūsu iekātas uzgaļu komplekts ļauj apstrādāt seju, pazodi, rokas, kājas, vēderu un muguru.
Dr.Atiķe ir ģimenes ārste ar vairāk kā trīsdesmit gadu darba stāžu medicīnā un ļoti labi redz, ka jauniem cilvēkiem pēc 20 gadiem jau ir problemātiskas ādas zonas- nav ādas tvirtuma un elasticitātes. Jaunām dzemdētājām vēderi ir “ļengani” un tos ir ļoti grūti atgūt normālā formā, tos atgriezt patīkamā izskatā var tikai ar fizisku slodzi, diētu un pēdējo paaudžu estētiskās medicīnas aparatūru.
Sievietēm, it īpaši menopauzē, padziļinās deguna -mutes jeb nazolabiālā rieva, rokām augšdelmos veidojas “peļu vēderiņi”, kas neļauj nēsāt apģērbu ar īsām piedurknēm. Tauku izgulsnējumi augšstilbos arī liek pārskatīt apģērba izvēli. Nemaz nerunāsim par “kunkulīšiem” uz muguras, kas sabojā jebkuru skaistas blūzes izskatu.

Kā jāsagatavojas US?
Pirms un pēc procedūras vismaz 3 dienas jālieto vismaz 0,5 -1 l ūdens vairāk nekā parasti. Ja US taisa ķermenim, lai sasniegtu maksimālu efektu, vēlamas 2-3 limfodrenēžas procedūras ar intervālu starp procedūrām 3 dienas pirms uzsākt US procedūru kursu. Limfodrenāža palīdzēs labāk visiem sabrukšanas produktiem izvadīties no organisma.
Nelietot alkoholu 5 dienas pirms un 5 dienas pēc procedūras, jo pierādīts, ka alkohols ķermenī aiztur šķidrumu un bremzē vielmaiņu. Nesauļot apstrādājamo zonu saulē un solārijā 2 dienas pirms un pēc procedūras, tāpat nelietot skrubjus pirms un pēc.

Kā notiek pocedūra?
Tā ir procedūra “atnāc – aizej”. Procedūra notiek pacientam esot guļus stāvoklī. Jānoņem visas rotas, pulkstenis.
US procedūras laikā pacientu masē ar apaļu uzgali uz kura ir vazelīns. Pacients guļot jūt US skaņu ausīs un kārtīgu siltumu. Ķermeņa zonu sasildam līdz 40-44°C, sekojam līdz ar speciālu termometru. Apstrādājamais lauks saņem noteiktu enerģiju, kas ir vajadzīga tauku šūnu šķelšanai un ir nekaitīga apkārtējiem audiem.
Ražotājs Alma pētījumos ir izstrādājis katram ķermeņa laukam nepieciešamo enerģiju, lai iegūtu pozitīvu efektu.

Cik ilgi notiek procedūra?
Piemēram, vēderam tikai 50- 60 minūtes ar Alma Accent prim. Citas paaudzes un citu ražotāju aparātiem tas ilgst vairāk kā 2 h. Laiks ir atkarīgs no tauku slāņa apjoma. Nākošā dienā jūtam velkošu sajūtu apstrādātā zonā.
Cik bieži ir jāveic procedūras?
Pirmais kurss ir 6 reizes starp procedūrām ievērojot intervālu- 2 nedēļas. Pēc tam uzturošā terapija, ja nepieciešams, reizi 6- 12 mēneši, un jāveic 2-3 procedūras, bet tas ir katram individuāli, kādu efektu cilvēks grib un kāds ir tauku un ādas stāvoklis.
Tauku šķelšanai uz vēdera būs efekts tikai tad, ja klients pats arī ar sevi sāks nodarboties.
Kaut vai 20-30 “vēderpreses” dienā, jo US sašķels taukus 2 cm dziļumā, tas ir daudz, bet pasaulē nav aparatūras, kas sašķels taukus zem muskulatūras un starp zarnām. Jāpārdomā un jāmaina ēšanas paradumi, alkohola lietošanas biežums un izdzertā ūdens daudzums dienā.
Ķermeņa ultraskaņas procedūras veicam cilvēkiem, kuriem ķermeņa masa indeks (ĶMI) ir ne lielāks kā 35. Virs 35 ĶMI efektu negarantējam.

Kontrindkācijas (aizliegumi) US
1. sirds elektrostimulators;
2. infekcijas slimības;
3. onkoloģiskas aktīvas slimības;
4. psoriāze;
5. aktīva tuberkuloze;
6. nenoskaidrotas sāpes ķermenī;
7. asinsrites traucējumi apstrādājamā zonā;
8. grūtniecība, bērnu barojoša sieviete;
9. centrālās nervu sistēmas bojājumi;
10. plastikas komponenti;
11. tromboflebīts;
12. nekontrolētas asiņošanas;
13. asins šķidrinošu līdzekļu lietošana;
14. reproduktīvo orgānu slimības;
15. sirds slimības, sirds mazspēja;
16. vēdera sienas trūces;
17. diabēts;
18. hepatīts;
19. jāuzmanās, ja ir bijušas herpes infekcijas apstrādājmā zonā.

Foto pirms un pēc procedūras


Dāvanu kartes, konsultācijas un pieraksti uz ķermeņa skulpturēšana ar ultraskaņu Rīgā, Vienības Gatvē 51 Mob. 25 66 85 02