Search
Close this search box.

Ķermeņa skulpturēšana ar radiofrekvenci Alma Accent Prime vienīgā baltijā

Vairs nav jālido uz Ņujorku, Milānu vai Jeruzalemi. Viss ir tepat – Rīgā, Dr.Atiķes doktorātā. Vienīgā iekārta Baltijā Alma Accent Prim.
Piedāvājam ķermeņa skulpturēšanu, taukšūnu škelšanu ar inovatīvu un ar zinātniski pētītām un pamatotām metodēm – ultraskaņu (US) un kolagēnu stimulējošu metodi- radiofrekvenci (RF) .
RF stimulē paša kolagēnu, ļaujot uzlabot sejas un ķermeņa kontūras, noņemt tūsku, padarīt ādu tvirtāku, samazināt celulītu, mazināt grumbas un nevēlamu pigmentāciju.
Ar šīm mūsdienīgām procedūrām jau tagad ir iespējams maksimāli attālināt plastikās operācijas un dažādas citas invazīvas procedūras.

Kas ir invazīvas procedūras?
Tās ir procedūras, kur kaut ko dur, griež, šuj utt. Tās ir tās, kur iespējams pārnest C un B hepatītu, HIV un citas infekcijaas.
Ultraskaņu un radiofrekvenci estētiskajā medicīnā lieto jau 15 gadus. RF medicinā vispār pieloto jau aptuveni 100 gadus.
Pētījumos pierādīts, ka šīs metodes nebojā citus audus, asinvadus, nervus, ādu.
Veicot RF termiski uzsildot audus līdz 40-44°C tiek aktivizēts paša cilvēka kolagēns, kas izlīdzina krunciņas. Mēs strādājam ar monopolāru RF, kas iet dziļāk audos kā bipolāra RF. Latvijā pārsvarā strādā ar bipolāru RF, kas iet ādā tikai 1 cm, bet mūsu aparatūra saniedz pat 2 cm dziļumu. Ādā- 1cm dziļāk, tas ir ļoti nozīmīgs rādītājs!
Mūsu iekātas uzgaļu komplekts ļauj apstrādāt seju, pazodi, rokas, kājas, vēderu un muguru.
Dr.Atiķe ir ģimenes ārste ar vairāk kā trīsdesmit gadu darba stāžu medicīnā un ļoti labi redz, ka jauniem cilvēkiem pēc 20 gadiem jau ir problemātiskas ādas zonas- nav ādas tvirtuma un elasticitātes. Jaunām dzemdētājām vēderi ir “ļengani” un tos ir ļoti grūti atgūt normālā formā, tos atgriezt patīkamā izskatā var tikai ar fizisku slodzi, diētu un pēdējo paaudžu estētiskās medicīnas aparatūru.
Sievietēm, it īpaši menopauzē, padziļinās deguna -mutes jeb nazolabiālā rieva, rokām augšdelmos veidojas “peļu vēderiņi”, kas neļauj nēsāt apģērbu ar īsām piedurknēm. Tauku izgulsnējumi augšstilbos arī liek pārskatīt apģērba izvēli. Nemaz nerunāsim par “kunkulīšiem” uz muguras, kas sabojā jebkuru skaistas blūzes izskatu.

Kā jāsagatavojas RF?
Pirms un pēc procedūras vismaz 3 dienas jālieto vismaz 0,5 -1 l ūdens vairāk nekā parasti. Ja RF taisa ķermenim, lai sasniegtu maksimālu efektu vēlamas 2-3 limfodrenēžas procedūras ar 3 dienu intervālu, pirms uzsāksiet procedūru kursu. Rezultātus uzlabosiet, ja procedūras apvienosiet ar manuālo masāžu.
Nelietot alkoholu 5 dienas pirms un 5 dienas pēc procedūras, jo pierādīts, ka alkohols ķermenī aiztur šķidrumu un bremzē vielmaiņu.
Nesauļot apstrādājamo zonu saulē un solārijā 2 dienas pirms un pēc procedūras,
tāpat nelietot skrubjus pirms un pēc.

Kā notiek pocedūra?
Tās ir procedūras “atnāc – aizej”. Jānoņem visas rotas, pulkstenis. Procedūra notiek pacientam esot guļus.
RF procedūras laikā pacientu masē ar apaļiem rullīšiem, uz kura ir minerāleļļa. Pacients guļot jūt kārtīgi siltu masāžas efektu. Ķermeņa zonu sasildam līdz 40-44°C , kontrolējam ar speciālu termometru. RF procedūras laikā sildam, stimulējam kolagēnu, uzlabojam ādas tonusu un elasticitāti, masējam un aktivizējam limfas atteci.
Apstrādājamais lauks saņem noteiktu enerģiju, kas ir vajadzīga kolagēna stimulācijai un ir nekaitīga apkārtējiem audiem. Ražotājs Alma pētījumos ir izstrādājis katram ķermeņa laukam nepieciešamo enerģiju, lai iegūtu pozitīvu efektu.

Cik ilgi notiek procedūra?
Piemēram, vēderam tikai 50- 60 minūtes ar Alma Accent prime. Citas paaudzes un citu ražotāju aparātiem tas ilgst vairāk kā 2h. Pazode- 30 min. Laiks atkarīgs aŗī no aptrādājamā laukuma lieluma un klienta jūtības.

Cik bieži ir jāveic procedūras?
Pirmais kurss ir 6 reizes ar intervālu starp katru reizi- 2 nedēļas. Pēc tam uzturošā terapija, ja nepieciešams, ir reizi 6- 12 mēneši un būtu jāveic 2-3 procedūras. Tas ir katram individuāli, kādu efektu cilvēks grib un kāds ir ādas stāvoklis. Lai saglabātu rezultātus – smēķē vai nē, jāpārdomā un jāmaina ēšanas paradumi, alkohola lietošanas biežums un izdzertā ūdens daudzums dienā. Jo jaunāks cilvēks, jo retāk tas vajadzīgs, jo viņam kolagēns veidojas pietiekami. Vispār šādas procedūras iesaka sākt ap 30 gadu vecumu, lai maksimāli attālinātu invazīvas procedūras un operācijas.
Ir cilvēki, kas, uzzinot, ka ādas tonizēšanas procedūras vajadzēs atkārtot, apsver domu, ka varbūt labāk izvēlēties plastisko operāciju, lai nokareno ādu “nogriež” un miers. Katrs gadījums jāskata individuāli, kad operācija ir vajadzīga, kad nav. Taču jāzina, ka ādas kvalitāte pēc operācijas pati par sevi neuzlabojas un gravitācija turpina to ietekmēt. Pārējo audu stāvolis jau pats par sevi pēkšņi nesaglabāsies un pats no sevis nekļūs labāks. Klīnikās pēc plastiskajām operācijām, tiklīdz, ķirurgs to atļauj, tiek veiktas arī ādas tonusa uzlabošanas procedūras, tai skaitā, izmantojot radiofrekvenci. Tas palīdz labāk saglabāt sasniegto efektu un cilvēkam atkal ir prieks skatīties uz sevi spogulī.

Kontrindikācijas ( kad nedrīkst veikt ) RF
1. asinspiediens augstāks par 140/90;
2. glaukoma;
3. grūtniecība;
4. ādas čūlas;
5. ādas un citas onkoloģiskas slimības;
6. tromboflebīts;
7. asins recēšanas slimības;
8. hormonāla terapija;
9. aktīva kolagēna vai vaskulāra slimība;
10. ja ir lietots roakutāns, tad ir jābūt pagājušiem 6 mēnešiem no pēdējas lietošanas reizes;
11. kardiostimulators;
12. autoimūnas slimības (arī auimūns tireoidīts);
13. lieli metāliski zobu implanti uc. metāla švešķermeni organismā;
14. smaga sirds, nieru, aknu mazspējas; diabēts ar komplikācijām;
15. asinsrites traucējumi apstrādājamā zonā;
16. infekcijas slimības, arī herpes;
17. centrālās nervu sistēmas bojājumi.

Foto pirms un pēc ķermeņa skulpturēšana ar radiofrekvenci


Dāvanu kartes, konsultācijas un pieraksti uz ķermeņa skulpturēšanu ar radiofrekvenci Rīgā, Vienības gatvē 51 Mob.25 66 85 02